ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

На Червоноградщині заступник мера ''нажив'' майже 1 млн. грн. на придбанні Starlink та генераторів.

опубліковано : 03.02.2024За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно заступника голови Червоноградської міської ради, що на Львівщині. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).


Слідством встановлено, що у грудні 2022 року обвинувачений уклав з товариством договір на постачання електрогенераторів та модемів Starlink, для забезпечення пунктів обігріву населення. При цьому, чоловік точно знав, що товариство запропонувало ціну за генератори та 3G модеми, яка значно перевищувала ринкову.


Окрім цього, за його вказівкою з міського бюджету проведено повну оплату коштів суб’єкту господарювання. Однак безпідставно не враховано, що поставлений товар звільняється від оподаткування, відповідно в суму перерахунку не мали враховувати податок на додану вартість.


Внаслідок таких дій територіальній громаді завдано збитків на загальну суму понад 900 тис. грн.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу Управління СБУ у Львівській області.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна