ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді відкрився фірмовий магазин ''Акумулятор Сервіс'', який спеціалізується на продажі акумуляторів відомих брендів.

опубліковано : 14.03.2024Напевно, вже немає жодного автомобіліста, який би не знав, що таке акумулятор. Загалом акумулятор являє собою джерело струму, який включає до свого складу декілька хімічних елементів живлення. Тому він також носить назву акумуляторної батареї - АКБ.


В середньому кожні три-п'ять років будь-який автовласник зіштовхується з проблемою вибору АКБ. Звичайно, правильна експлуатація акумулятора і періодичне обслуговування можуть значно продовжити термін служби.


Водії вважають, що набагато надійніше купити акумулятор у професіоналів. І такий фірмовий магазин ''Акумулятор Сервіс'', який спеціалізується на продажі акумуляторів розпочав свою роботу у Червонограді по вулиці Богдана Хмельницького, 61.


У магазині представлені такі популярні бренди акумуляторів, як Red Horse, Forse, Turbo max, Varta, Bosch, Exide, Rocket та власна торгова марка - Leopard. Також у наявності акумулятори й менш відомих брендів.


Крім того, в «Акумулятор Сервіс» для клієнтів є технічне сервісне обслуговування. При потребі фахівці безкоштовно зроблять діагностику та встановлять вам новий акумулятор.


Загалом компанія вже більше 10-ти років працює на ринку України та займається гуртовою та роздрібною торгівлею акумуляторами , охолоджуючими рідинами, автохімією.


З нагоди відкриття магазину перші 100 покупців АКБ отримають гарантований подарунок!


Слідкуйте за нoвинами на сайті akumulator.com.ua/ua/,
в Instagram https://www.instagram.com/akumulator_service?igsh=MXNnamc0MTM0bGlxdg==
в Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=61557517163782


Графік роботи та телефон магазину у Червонограді:

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна