ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Під час реконструкції військового ліцею у Червонограді було вкрадено 44 млн. грн.

опубліковано : 20.03.2024Оперативники департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції затримали львівського бізнесмена, радника міністра фінансів Віталія Ломаковича, кількох посадовців Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного та фірми-підрядника за підозрою у розкраданні понад 44 млн грн бюджетних коштів під час реконструкції військового ліцею у Червонограді на Львівщині.


«Для заволодіння коштами до офіційних документів вносилися неправдиві відомості про обсяги та вартість виконаних будівельних робіт. З метою виведення коштів у тінь та надання легальності фінансовим операціям, підрядник перераховував субпідрядним організаціям кошти за роботи, які вони фактично не виконували. В такий спосіб учасники схеми заволоділи бюджетними коштами на загальну суму 44 млн грн», – розповіли у департаменті стратегічних розслідувань.

20 березня оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі обласної поліції затримали сімох підозрюваних – двох організаторів, посадовців військової академії та підрядної організації. Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.


Як стало відомо, затримали радника міністра фінансів, львівського бізнесмена Віталія Ломаковича, його партнера по бізнесу Володимира Баб’яка, директора дніпровської будівельної фірми «Укрстройкомплект» Єгора Клименка, бухгалтерку Cвітлану Маліцьку та начальника відділу цієї фірми Олега Чубченка, а також полковника академії сухопутних військ Юрія Черевка та начальника військового ліцею в Червонограді Івана Сивоуса.

За даними YouControl, 53-річний радник міністра фінансів, колишній банкір Віталій Ломакович є співвласником компанії з управління активами «Оптима-Капітал» та низки інших фірм, що займаються операціями з нерухомістю, фінансами та готельним бізнесом. Зокрема, Віталій Ломакович є співвласником компанії «Нормаз Плаза», яка будує готельно-відпочинковий комплекс поблизу Східниці.


Віталію Ломаковичу також належить готель «Панорама» у центрі Львова. Він є керівником всеукраїнського благодійного фонду «Мрії збуваються». З початку 2000-х Віталій Ломакович працював у різних банках, у 2014-2015 роках був членом ради Національного банку України. Також став власником львівського Науково-дослідного інституту побутової радіоелектронної апаратури.


zaxid.net

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна