ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Що таке «Зелена картка» та чому її варто оформити в СК «ПЗУ Україна».

опубліковано : 29.03.2024Необхідність подорожувати за кордон на власному автотранспорті може виникнути з багатьох причин. Це може бути звичайний відпочинок, робоче відрядження чи транспортна доставка. У будь-якому разі в більшості випадків українцям доведеться купити поліс «Зелена картка», щоб успішно перетнути кордон. Оформити страхування можна на офіційному сайті страхової компанії «ПЗУ Україна»: https://www.pzu.com.ua/individual/avto/greencard.html.


Особливості «Зеленої картки»


Міжнародний страховий поліс «Зелена картка» працює ідентично ОСЦПВ, тільки на території іншої країни. Цей документ дозволяє покрити цивільну відповідальність водія перед третіми особами, поки той перебуває за межами України.


Якщо трапляється ДТП з провини водія, відшкодуванням (звісно в певних межах, які передбачені договором) займається об’єднання страхувальників України. Ця організація називається МТСБУ. Наявність тільки одного фактичного страхувальника дозволяє значно спростити формальності та організовувати відшкодування в набагато коротші терміни.


«Зелена картка» — це страховий поліс, який діє в понад 40 країнах на 3 континентах. Загалом вартість його оформлення залежить від пункту призначення поїздки та терміну перебування за кордоном. Також має значення тип транспортного засобу.


Чому варто оформити страховий поліс у СК «ПЗУ Україна»


ПрАТ СК «ПЗУ Україна» — це відома страхова компанія, яка має понад 100 представництв по всій території України. Серед інших видів страхування тут ви також можете оформити «Зелену картку». Зробити це можна безпосередньо через офіційний сайт компанії, для цього потрібно виконати такий порядок дій:


  1. Вибрати онлайн форму страхування.
  2. Ввести дані про транспортний засіб.
  3. Ввести особисту інформацію.
  4. Заплатити вартість поліса.
  5. Завантажити цифрову версію договору, яка прийде на вашу електронну пошту.
  6. Роздрукувати поліс.

Оформлення «Зеленої картки» в СК «ПЗУ Україна» не просто так має великий попит серед українських автомобілістів. Кожен клієнт компанії тут може розраховувати на такі основні переваги:ПрАТ СК «ПЗУ Україна» — це гарантія якісних страхових послуг. Ось чому оформлювати потрібні страхові поліси варто саме тут.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна