ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Мешканця Червоноградщини позбавили волі на три роки за ухилення від військової служби.

опубліковано : 29.03.2024Червоноградський міський суд Львівської області виніс вирок чоловіку, який отримав повістку, однак відмовився від проходження служби. Суд призначив йому 3 роки позбавлення волі.
У матеріалах справи вказано, що чоловік 1991 року народження, який проживав у селищі Добротвір Львівської області, непрацюючий, одружений, влітку 2023 року отримав повістку та пройшов військово-лікарську комісію. За результатами ВЛК чоловіка визнали придатним до служби. Після цього йому вручили повістку на відправку до Збройних сил України. Однак особа відмовилася від проходження служби, про що написала відповідну заяву на ім’я начальника Червоноградського РТЦК та СП. Тим самим – ухилилася від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період. У суді мешканець селища Добротвір свою вину визнав частково. Пояснив, що в нього стався стрес, після чого відмовився від проходження служби. Додав, що займається волонтерством, допомагає ЗСУ.


Проаналізувавши наведені вище обставини, суд, об’єктивно дослідивши та оцінивши всі зібрані та перевірені у судовому засіданні докази в їх повній сукупності, прийшов до переконання про доведеність винуватості обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, а саме ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації.

Враховуючи обставини справи, суддя Червоноградського міського суду визнав мешканця смт. Добротвір винним в ухиленні від мобілізації за ст. 336 ККУ. Та призначив 3 роки позбавлення волі.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна