ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

На Червоноградщині знайшли нові осередки зростання червонокнижного шафрану Гейфеля.

опубліковано : 29.03.2024Нові осередки виявили під час кількаденних наукових обстежень. Детальніше: у березні на території філії «Львівське лісове господарство» ДП «Ліси України», в Червоноградському районі відбулись кількаденні наукові обстеження неподалік хутора Рокитна с. Волиця (Двірцівська), с. Бутини та с. Куличків.

У результаті, там знайшли три нові осередки зростання реліктової малополіської популяції шафрану Гейфеля, занесеного до Червоної книги України.

Загальні площа становить понад 100 га.

Науковці Національного лісотехнічного університету та ЛНУ імені Івана Франка, з’ясували, що малополіська популяція шафрану Гейфеля розташована куртинно на площі орієнтовно 2000 га в межах шести лісництв філії «Львівське лісове господарство» ДП «Ліси України».

Нагадуємо, що 21 травня 2019 року Львівська обласна рада, за ініціативи департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА, прийняла рішення про створення ботанічного заказника місцевого значення «Двірцівський». Загальна його площа – майже 64 гектари. Заказник створили для збереження унікальних осередків виду, занесеного до Червоної книги, який зберігся в цих місцях з часів історичних перебудов флори в межах чотирьох контурів лісових масивів Реклинецького лісництва Сокальського ДЛГП «Галсільліс».


Львівська обласна державна адміністрація

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна