ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

В Червонограді відбудеться відкриття Центру трансферу технологій.

опубліковано : 09.04.2024

Фото: умовнеВ Червонограді відбудеться відкриття Центру трансферу технологій в межах проєкту “Мейкерство, інновації та підприємництво в Червоноградському вугільному мікрорегіоні”. Захід відбудеться 10 квітня, 2024 року, о 15:00, у сквері навпроти міської ради (проспект Шевченка, 19).


Метою Центру є створення сприятливого середовища для розвитку підприємницьких ідей та перетворення їх в успішні бізнес-проєкти, а також сприяння інноваціям, відновленню, розвитку та справедливій трансформації Червоноградського району.

Ця локація, що розмістилась в центрі міста поруч з міською радою за адресою проспект Шевченка, 17, стане освітнім хабом та простором для коворкінгу, менторства, консультацій для стартаперів та підприємців Червоноградщини.

У Центрі трансферу технологій надаватимуть постійну підтримку та ресурси потенційним і новоствореним підприємствам, зокрема будуть доступні послуги патентування, атестації, прототипування, доступ до ринків і акцій, створення дизайну, 3D-друк, підтримка роботи у FabLab та забезпечення обміну знаннями через підхід “навчання через практику”.

Tech LabInno - мобільна лабораторія з тренерами та відповідним обладнанням, що надає можливість отримати нові сучасні знання з фізики, хімії, біотехнологій, робототехніки, 3D моделювання, 3D друку за програмою, в основу якої покладений STEM-підхід, що забезпезпечує залучення дітей і підлітків до мейкерства, інновацій та підприємництва.

Захід фінансується Федеральним міністерством економіки і захисту клімату Німеччини (BMWK) за підтримки Deutsche Gesellscha für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проєкту "Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України".


Tech StartUp School у Червоноградському мікрорегіоні

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна