ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді запрацювала ''Зелена кімната''

опубліковано : 17.04.2024

Фото: Поліція Львівської обл.Спеціальне приміщення, відремонтоване та обладнане дитячими меблями, організоване у Червоноградському районному відділі поліції. Тут з неповнолітніми - жертавми домашнього насильства та інших злочинів, а також причетними до вчинення правопорушень, працюватимуть ювенальні поліцейські, слідчі, дізнавачі, адвокати та психологи.

Проєкт, відкриття якого відбулось 16 квітня у Червонограді, був реалізований за сприяння громадської організації «Жіночі перспективи». У відкритті проєкту «Зелена кімната» або «Кризова кімната, дружня до дитини» взяли участь начальник Червоноградського районного відділу поліції полковник поліції Ігор Підлужний, заступник Голови Львівської обласної військової адміністрації Христина Замула, керівник Центру «Жіночі перспективи» пані Любов Максимович, інші представники ораганів державної влади, міського самоврядування та громадських організацій.

«Кризова кімната, дружня до дитини» - це спеціальне приміщення, у якому створена максимально дружня до дитини атмосфера. Працівники поліції зможуть працювати з неповнолітніми у максимально комфортних умовах, не заподіявши їм психологічних травм. Метою цього проєкту є також підвищення ефективності та результативності роботи поліції з неповнолітніми, забезпечення поваги до їх прав та впровадження нових практик у роботу поліцейських, які працюють з дітьми.

«Ми вдячні усім, хто долучився до створення у нашому підрозділі такого приміщення. Це втілення передових європейських практик у співпрацю поліції з дітьми та неповнолітніми, а забезпечення дотримання прав дитини, надання дієвої допомоги постраждалим – завжди є пріоритетом у нашій роботі.

Тепер ми зможемо спілкуватися з дітьми та неповнолітніми у максимально комфортних для них умовах, їх будуть відвідувати психологи та адвокати. І головне – тут вони почуватимуться безпечно», - зазначив полковник поліції Ігор Підлужний.


Поліція Львівської області

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна