ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Деталі про графіки аварійних відключень на Львівщині.

опубліковано : 15.05.2024Через брак потужності в енергосистемі у Львові та області запроваджують графіки аварійних знеструмлень.


"За розпорядженням НЕК «Укренерго» у Львові та області введені графіки аварійних відключень. Причина — дефіцит потужності внаслідок масованих атак окупантів на енергосистему України», — йдеться у повідомленні Львівобленерго.
Водночас енергетики окремо не надають самих графіків знеструмлень. Їх можна дізнатись у Telegram-боті «Львівобленерго» за власним особовим рахунком.


В «Укренерго» зі свого боку додали, що аварійні вимкнення світла застосовують з 14 травня для всіх областей України з 21:00 до півночі. Чи будуть вони продовжені сьогодні, 15 травня, і наступними днями, поки не уточняють.


На даний момент станом на 15 травня 10:00 аварійні відключення електроенергії на Львівщині скасовані. Проте ситуація в енергосистемі залишається складною. У зв’язку з цим просимо ставитись до використання електроенергії у пікові години ощадливо. Енергетики роблять усе можливе для того, щоби підтримувати стабільність енергосистеми України.

ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна