ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ
02.05.2019
Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?
15.04.2018
Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.
17.03.2018
Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)
18.10.2017
Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?
26.04.2017
МИ У ФЕЙСБУЦІ
Сьогодні, водії червоноградських маршруток влаштували протест.
опубліковано : 24.08.2016

Сьогодні, біля 9 години ранку, водії червоноградських маршруток, влаштували на автовокзалі мітинг та відмовилися возити пасажирів.
Зі слів водіїв, так вони протестують проти депутата обласної ради В.Ткачика, який сьогодні зранку мав інцидент з одним із шоферів маршруток.
Водії повідомляють, що Володимир Ткачик постійно заважає їм працювати та завжди, коли з'являється на автовокзалі хамить водіям.
Хоча, як повідомляють багато пасажирів, депутат відстоює права пільгових категорій громадян. Представник від народу каже, що не має такого обмеження, щоб возили по 2 пільговика, це придумали у Червонограді самі перевізники та їх покриває місцева влада.
Нижче, можете переглянути відео, що кажуть про інцидент, власне, водії. Це відео розмістив місцевий депутат та активіст, Олександр Клімов на своїй сторінці у Facebook з місця події.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА НАШОМУ ПОРТАЛІ : У Червонограді, з пам'ятника Січовим стрільцям, викрали деякі елементи. Стався трагічний випадок на підприємстві «Фортуна Захід»: загинув військовий. Тепер онлайн можна поскаржитися на лікарів та перевірити наявність ліків у лікарнi. На дорозі Червоноград-Радехів, між с.Волсвин та с.Яструбичі облаштовують узбіччя.(ВІДЕО) У Червонограді виступатиме ТІНА КАРОЛЬ!
ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ