ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ
02.05.2019
Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?
15.04.2018
Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.
17.03.2018
Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)
18.10.2017
Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?
26.04.2017
МИ У ФЕЙСБУЦІ
Будьте пильні! Активізувалися шахраї, які хитрим способом видурюють кошти.
опубліковано : 13.06.2025

Попередження: шахраї використовують імʼя ДПС для збору коштів
Шахраї знову почали використовувати імʼя Державної податкової служби та представників регіональних управлінь з метою нібито збору коштів на потреби Збройних сил України.
Подібні листи, зокрема, почали отримувати платники податків у Львівській області.
Голова Державної податкової служби Руслан Кравченко повідомив про активізацію шахраїв, які надсилають фейкові листи нібито від імені податкової служби.
«Отримав інформацію, що такі листи надсилають платникам податків. Одразу наголошую: ЦЕ ФЕЙК! Податкова не причетна до цієї розсилки. Її мета – ошукати підприємців та дискредитувати податкову службу», – зазначив Руслан Кравченко.
За його словами, ДПС вже підготувала звернення до правоохоронних органів із заявою щодо вчинення шахрайських дій.
«Дуже прошу всіх платників бути обачними. Отримали подібне повідомлення – негайно звертайтесь до правоохоронних органів та повідомляйте до ДПС», – наголосив Голова ДПС.
ЦІКАВО :
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ