ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

61% українців вважає, що українська мова має бути єдиною державною. Як вважаєте Ви? (ОПИТУВАННЯ)

опубліковано : 14.07.2018


Більше ніж половина українців (61%) вважає, що українська мова має бути єдиною державною, при цьому російська має вільно використовуватися у всіх сферах життя, свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", передає «Інтерфакс-Україна».


Так, згідно з оприлюдненими в четвер у Києві результатами соцопитування, 17% респондентів вважають, що російській мові необхідно надати статус офіційної в окремих регіонах і зберегти при цьому державний статус української.


19% опитаних висловилися за можливість державного статусу і української, і російської мов. За даними опитування, найбільша кількість прихильників надання російській мові певного статусу - на півдні та сході України. Водночас навіть у цих регіонах кількість тих, хто виступає за збереження статус-кво державної мовної політики, -40-45%.


Соціологічне опитування було проведене соціологічною групою "Рейтинг" з 22 червня до 5 липня 2018 року. Дослідження охопило все населення України віком від 18 років, репрезентативність була представлена за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Було опитано 3,2 тис. респондентів. Похибка дослідження становить не більше ніж 1,7%.


А ЯК ВВАЖАЄТЕ ВИ?Пошир для друзів!

ЦІКАВО :


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Голос міста | Головна