ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Опитування: Чим займаються батьківські комітети і, взагалі, вони потрібні?..

опубліковано : 09.10.2018


У соцмережі, після Дня вчителя, батьки знову почали активно обговорювати проблему - "здати гроші на подарунок вчителю".


Дуже багато батьків, на даний час, не згідні це робити, бо вважають це зайвим. Також все більше стає число таких батьків, які вважають, що не потрібно здавати гроші на ремонт школи чи класів, адже фінансування навчальних закладів здійснюється за рахунок бюджетних коштів, які формуються із податків громадян. Потрібно вимагати те що належить, а не знову здавати побори!
Такої ж думки і начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області. Він радить адміністаціям та директорам шкіл просто плідніше працювати: потрібно формувати бюджетний запит та відправляти його в управління освіти. Відповідно до цих потреб і надаються кошти.


І тут важливу роль могли б відіграти батьківські комітети, які контролювали б цей процес! Проте, часто у батьківських комітетах посідають люди, які підтримують тісніші контакти з дирекцією школи чи вчителями, і граючи на їх стороні, ухвалюють рішення за інших батьків. У такий спосіб вони намагаються вирішити якісь власні проблеми, сподіваючись на більшу лояльність до своєї дитини.


Загалом, батьківські комітети, як класні, так і загальношкільні, переважно займаються лише збором коштів на різні шкільні потреби. У зв’язку з цим і виникають претензії до них, у тих батьків, хто не має можливості матеріально допомагати школі (класу), або не згоден із сумою чи покупкою, запропонованими БК, або принципово не хоче витрачати кошти на школу.


Тому, цікаво було б знати відношення містян до БК. Чи потрібні вони загалом? (Візьміть участь в опитуванні, яке відкриється внизу статті)


Можливо, БК хай краще пропонує поліпшення у роботі школи, зокрема щодо вибору підручників та іншої навчальної літератури, факультативів та предметів варіативної частини. Але таким вони користуються вкрай рідко.


Що, на вашу думку, варто покращити у батьківському самоврядуванні?Пошир для друзів!
ЦІКАВО :


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Голос міста | Головна