ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

До Дня шахтаря та Дня незалежності України у Червонограді пройде відкриття двох виставок.

опубліковано : 20.08.2018


До Дня Незалежності України та Дня шахтаря 26 серпня 2018 року о 14 годині у Червоноградській філії Львівського музею історії релігії (палаці Потоцьких) відбудеться відкриття першої із двох виставок - виставка вінницького художника Михайла Мігріна «У плині часу». Виставка є результатом давньої співпраці між червоноградським музеєм та Музеєм історії м. Кам'янського.


Михайло Михайлович Мігрін народився 15 квітня 1941 р. у м. Вінниці. Художник був учасником обласних, республіканських та всесоюзних виставок з 1988 р., а із 1992 р. є членом Національної спілки художників України.


Його персональні виставки відбулися у м. Дніпро (1976, 1988), м. Кам'янське (1989, 2013), м. Київ (1990), м. Вінниці. Він також є учасником історико-мистецьких проектів «Січові стрільці», «Шляхами соборності України від Козаччини до Помаранчевої революції», які були здійснені спільно з Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм. Значну частину свого творчого доробку – більше 200 творів живопису та скульптури художник передав у дар Музею історії Кам'янського – міста, яке він вважає своєю другою батьківщиною (у ньому він впродовж двадцяти років пропрацював художником-монументалістом на Дніпропетровському художньо-промисловому комбінаті, філія якого була у Кам'янському). Тридяцять дві роботи із цієї колекції експонуватимуться на виставці «У плині часу» в Червоноградській філії ЛМІР. Тематика його творів різноманітна. Наприклад, у полотнах «Ішли у бій козаченьки», «Прощання» тощо митець занурюється у національну традицію та історію України. Ідеалом українського буття художник вважає шевченківський «Садок вишневий коло хати», змальовує ідеальну для людини модель, де панують гармонія людини і природи, людини і мистецтва, людини і Бога. Проте головне місце у творчості художника займає філософсько-релігійна тема: «Створення світу», «Успіння», «Причастя» тощо. Загалом, творчість Михайла Мігріна несе в собі філософські роздуми про світ, це є спроба митця осмислити навколишній світ і місце людини в ньому. Художник звертається до вічних загальнолюдських тем: кохання, страждання, радощів буття і суму смерті. Він оспівує людську природу і стверджує, що життя прекрасне у всіх його проявах. Михайло Мігрін впевнений, що світ врятує Любов. Не традиційна Краса, поняття якої відносне і субєктивне, а лише Любов у широкому сенсі цього слова, бо вона – вічна. Виставка діятиме до середини жовтня цього року.28 серпня 2018 року о 15 годині в Червоноградській філії Львівського музею історії релігії (палац Потоцьких) відбудеться відкриття виставки «На ретро-хвилі», присвяченої головному професійному святу працівників вугільної галузі – Дню шахтаря.


В основі виставки – колекція радіоприймачів червоноградської радіостанції «Новий Двір». А також до неї долучилися місцеві жителі, надавши експонати з власних колекцій. Загалом, представлено понад 30 радіоелектронних пристроїв 1950-1980-хх років, серед яких є електрофон (пристрій для відтворення звуку з вінілових грамплатівок) у чемодані, радіола (побутовий радіоелектронний пристрій, який об'єднує в одному корпусі радіоприймач і електрофон), бобінний (котушковий) магнітофон та грамофонні (вінілові) платівки. Цікавими серед експонатів є саморобний радіоприймач, вмонтований у консервну бляшанку,а також радіоприймачі у вигляді хатинки на «курячий ніжках» та портрету козака Мамая. Виставка дасть можливість відвідувачам простежити етапи розвитку мас-медіа в Україні, а також взяти участь у її поповненні експонатами із власних збірок.


Виставка діятиме до кінця року.Пошир для друзів!
ЦІКАВО :


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Афіша→Концерти, заходи | Головна