ЗВЕРНИ УВАГУ


КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Театральні афіші Львова запрошують.

опубліковано : 24.04.2019


Львів – місто, яке чарує своїм настроєм, архітектурою та традиціями, а аромати кави просто закохують. Тому й не дивно, що культурне життя тут вирує на повну силу. Особливо своїми афішами привертають увагу місцеві театри. І обов’язково для кожного знайдеться вистава, яка прийдеться до душі та подарує позитив та неповторні враження.


«Жінка над нами»


Нарешті і Львів зможе насолодитися яскравою комедією «Жінка над нами». 13 травня в Національному театрі імені Марії Заньвецької відбудеться прем’єра вистави, головні ролі в якій грають відомі артисти Лілія Ребрик, Лесь Задніпровський, Костянтин Костишин.


Це буде не просто театральна постановка, а справжня подорож театральним світом, яскраві пристрасті, неординарний сюжет, а також багато інтригуючих моментів, що і не дивно, якщо центральною фігурою історії є жінка.


Комедія «Жінка над нами» створена Володимиром Астаховим за п’єсою італійця Альдо де Бенедетті.Сюжет повідає про історію молодої сеньйорити Паоли, яка сподобалася літньому політику Леоне. Він пішов на обман видавши твори невідомого молодого драматурга П'єтро. Але в результаті прихильність красуні отримав П'єтро, а Леоне чекає слава драматурга. Хоча фінал вас здивує… Італійські пристрасті , непередбачувані повороти сюжету, та відмінна гра акторів обов’язково зробить ваш вечір чудовим.


Квитки у продажу на сайті https://lviv.kontramarka.ua/uk/zensina-nad-nami-53912.html


«Дон Кіхот»


12 травня та 5 липня глядачів запрошує Львівська опера насолодитися класичним балетом на 3 дії. Цей твір балетного мистецтва назавжди поповнив скарбницю класичних постановок. Справжні поціновувачі обов’язково визнають достойним яскравий сюжет за романом відомого Сервантеса і зануряться в дивні пригоди лицаря Дон Кіхота. Дивний ідальго, начитавшись романів, вирушає в подорож в пошуках подвигів, які присвячує своїй Дульсінеї. Допомагає Дону Кіхот його вірний товариш Санчо Панса.На сцені театру глядача чекатимуть запальні танці, складні па, пишні костюми та яскраві декорації. 


Квитки у продажу на сайті https://lviv.kontramarka.ua/uk/don-kihot-41774.html


Опера «Наталка Полтавка»


19 травня Львівська опера запрошує відвідати відому оперу М. Лисенка в новій інтерпретації. Сюжет повідає про відкриту та чисту любов автора до людей з простого народу, а також розкаже про правду життя українських селян 19 століття.Саме ця п’єса поклала початок українському театру. Її герої відомі кожному ще з шкільної лави. І ось Наталка, Терпилиха, Виборний, Возний та Петро з’являться на сцені Львівського оперного. Режисер Роман Валько подає виставу по-сучасному, поєднуючи високе та земне.


Квитки у продажу на сайті https://lviv.kontramarka.ua/uk/natalka-poltavka-41764.html


Пошир для друзів!Пошир для друзів!ЦІКАВО :
Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Афіша→Концерти, заходи | Головна